Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Tuczno

Tuczno

Tuczno

Tuczno

Tuczno

Tuczno

Tuczno

 • Kontakt

  Urząd Miejski w Tucznie
  ul. Wolności 6, 78-640 Tuczno
  tel. 67 259 30 35
  ePUAP skrytka: /GminaTuczno/SkrytkaESP

 • Napisz do nas

Projekt dla strażaków

Gmina Tuczno realizuje projekt pn. „Ochrona przeciwpożarowa i zapobieganie katastrofom”. Urząd Oder-Welse - partner wiodący i partnerzy projektu miasto Angermünde, gmina Pinnow oraz polskie gminy Banie, Chojna, Nowogrodek Pomorski i Tuczno wypracowały wspólnie projekt  o łącznej wartości ok. 2,7 miliona Euro.

Projekt jest dofinansowany z progamu INTERREG-VA Meklemburgia – Pomorze Przednie/ Brandenburgia / Polska. Celem projektu jest lepsza koordynacja akcji służących zwalczaniu transgranicznych katastrof, wspólne ćwiczenia jak i doposażenie jednostek oraz budowa trenażera pożarniczego w Pinnow.

W ramach projektu jednostki OSP z Terenu naszej gminy zostaną wyposażone m.in. w nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy, łódź ratunkową na przyczepie, 2 agregaty prądotwórcze na przyczepach oraz inny sprzęt ratowniczy. Wartość założeń gminy Tuczno wynosi 1,2 mln zł.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2020-02-02 19:44:35przez:
Opublikowano:2019-01-08 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający: Serwis Internetowy Urzędu Miejskiego w Tucznie
Odwiedziny:560

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.

Banery/Logo