Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Widok na Kościół pw. Wniebowzięcia NMP i Zamek

Dom Architekta SARP Zamek Tuczno

Panorama Tuczna

Panorama Tuczna

Kościół pw. Wniebowzięcia NMP i Zamek

Dom Architekta SARP Zamek Tuczno

Panorama Tuczna

 • Kontakt

  Urząd Miejski w Tucznie
  ul. Wolności 6, 78-640 Tuczno
  tel. 67 259 30 35
  ePUAP skrytka: /GminaTuczno/SkrytkaESP

 • Napisz do nas

Projekt „POMORZE ZACHODNIE – MOJE MIEJSCE NA BIZNES” oraz „MOJA WŁASNA FIRMA – szczepionką na brak pracy!”

Zachodniopomorska Grupa Doradcza Sp. z o.o. już wkrótce rozpocznie nabory do dwóch projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach których przewiduje się udzielanie bezzwrotnych dotacji na założenie i prowadzenie działalności gospodarczej.

Projekt „POMORZE ZACHODNIE – MOJE MIEJSCE NA BIZNES” skierowany jest do:

 • osób bezrobotnych niezarejestrowanych w Urzędach Pracy w wieku 18-29 lat, które utraciły zatrudnienie w wyniku COVID-19 lub
 • osób bezrobotnych niezarejestrowanych w Urzędzie Pracy lub biernych zawodowo należących do jednej z grup tj.: kobiet, osób o niskich kwalifikacjach, osób z kategorii NEET, osób z niepełnosprawnością.

Projekt „MOJA WŁASNA FIRMA – szczepionką na brak pracy!” skierowany jest osób bezrobotnych niezarejestrowanych w Urzędach Pracy w wieku 18-29 lat o niskich kwalifikacjach (tj. posiadających maksymalnie średnie wykształcenie, w tym studentów studiów zaocznych pierwszego stopnia), które utraciły zatrudnienie w wyniku COVID-19.

W ramach projektów Uczestnicy mogą uzyskać m.in. bezzwrotne dotacje w kwocie 23 050,00 zł, a także wsparcie pomostowe przez pierwsze 6 miesięcy do kwoty 2 500,00 zł netto/miesiąc na pokrycie wydatków związanych z prowadzoną działalnością w tym m.in. koszty ZUS, prowadzenia księgowości, paliwo itp.

 

Mając na uwadze, że opisane powyżej działania mogą przyczynić się do zwiększenia aktywności zawodowej wśród mieszkańców Państwa gmin/miast zwracamy się z prośbą o upowszechnienie informacji o realizowanych przez nas projektach, np. poprzez zamieszczenie treści i plakatu na Państwa stronie internetowej, profilu społecznościowym czy wywieszenie plakatu na tablicy informacyjnej Państwa urzędu.

W załączeniu przesyłamy proponowane treści oraz plakaty do publikacji dla każdego z projektów.

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc.

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 517 663 672 oraz adresami e-mail: dotacje@zgd.com.pl i dotacjepz@zgd.com.pl.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-09-15 07:43:00przez:
Opublikowano:2021-09-15 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający: Serwis Internetowy Urzędu Miejskiego w Tucznie
Odwiedziny:136

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.

Banery/Logo