Spotkanie informacyjne Szczecinek 22.09.2017r.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
13 września 2017

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku we współpracy  z Koszalińską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza na  spotkanie informacyjne pn.: Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji – usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw”, które odbędzie się  22 września br. o godz. 10:00, w sali narad nr 202 Starostwa Powiatowego w Szczecinku przy ul. 28 Lutego 16.

Celem spotkania informacyjnego jest przedstawienie informacji na temat możliwości uzyskania wsparcia przez przedsiębiorców i ich pracowników na szkolenia, kursy zawodowe i studia podyplomowe.

Podczas spotkania omówione zostaną ogólne zasady działania Bazy Usług Rozwojowych.

Prelegenci z Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego wskażą co w ramach Bazy Usług Rozwojowych mają do zaoferowania dla przedsiębiorców. Omówią m.in. jakie przedsiębiorstwa mogą uzyskać dofinansowanie na szkolenia, jaka jest wysokość dofinansowania i od czego zależy oraz jakie są warunki i zasady dofinansowania usług szkoleniowo-doradczych dla przedsiębiorstw.

Spotkanie skierowane jest do sektora MŚP, czyli mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw chcących podnieść kompetencje swoich pracowników.

Maciej Kubisz

Galeria

  • Powiększ zdjęcie