Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Widok na Kościół pw. Wniebowzięcia NMP i Zamek

Dom Architekta SARP Zamek Tuczno

Panorama Tuczna

Panorama Tuczna

Kościół pw. Wniebowzięcia NMP i Zamek

Dom Architekta SARP Zamek Tuczno

Panorama Tuczna

 • Kontakt

  Urząd Miejski w Tucznie
  ul. Wolności 6, 78-640 Tuczno
  tel. 67 259 30 35
  ePUAP skrytka: /GminaTuczno/SkrytkaESP

 • Napisz do nas

Aktualności

Artykuły

 • Informacja

  W związku z wdrożeniem nowych rozwiązań technicznych w zakresie dowodów osobistych w dniu 5 listopada 2021 r. (piątek) od godziny 12:00 nastąpi całkowite zablokowanie dostępu do Rejestru Dowodów Osobistych.

  Przyjmowanie wniosków o wydanie dowodów osobistych oraz innych spraw w zakresie dowodów osobistych będzie możliwe w tym dniu wyłącznie do godziny 12:00.

  Czytaj Więcej o: Informacja
 • Informacja

  Gmina Tuczno otrzymała z Rządowego Funduszu Polski Ład dofinansowanie w kwocie 3 657 500 zł na projekt pod nazwą: „Budowa i modernizacja infrastruktury drogowej w miejscowości Tuczno”
  Projekt zakłada budowę dróg i chodników wraz z oświetleniem na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych (ul. Wrzosowa, ul. Makowa, ul. Fiołkowa, ul. Tulipanowa).

  Budowa dróg o nawierzchni asfaltowej o łącznej długości 2,2 km, szerokości 5,5m i powierzchni 12100m2. Budowa chodników o łącznej długości 1 km, szerokości 1,5m i powierzchni 1500m2. Budowa oświetlenia w postaci 25 punktów świetlnych w technologii LED.

  Czytaj Więcej o: Informacja
 • Prośba

  Zwracamy się z prośbą do rolników w Gminie Tuczno aby zebrane kamienie z pól niewysypywali na tzw. "miedzę" oraz nie zastawiali dróg maszynami rolniczymi.

  Czytaj Więcej o: Prośba
 • Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej

  W dniu 11 października 2021 r. Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej ogłosiło nabór wniosków w ramach Programu pn.: „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" - edycja 2022 realizowany w ramach Funduszu Solidarnościowego.

  Głównym celem Programu jest wprowadzenie usług asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej jako formy ogólnodostępnego wsparcia dla uczestników Programu:

  • dzieci do 16. roku życia z orzeczeniem o niepełnosprawności łącznie ze wskazaniami: konieczności stałej lub długotrwałej opieki lub pomocy innej osoby w związku ze znacznie ograniczoną możliwością samodzielnej egzystencji oraz konieczności stałego współudziału na co dzień opiekuna dziecka w procesie jego leczenia, rehabilitacji i edukacji oraz
  • osób niepełnosprawnych posiadających orzeczenie o niepełnosprawności: o stopniu znacznym lub o stopniu umiarkowanym, lub traktowane na równi do wymienionych zgodnie z art. 5 i art. 62 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (Dz. U. z 2021 r. poz. 573).

  Na realizację Programu Minister Rodziny i Polityki Społecznej przeznaczył kwotę 150 000 000,00 zł.

  Program skierowany jest do jednostek szczebla powiatowego oraz gminnego.

  Terminy naboru wniosków w ramach Programu:

  1. Gmina/powiat składa wniosek na środki finansowe w ramach Programu do właściwego wojewody (zał. nr 1 do Programu) w terminie do dnia 22 października 2021 r. (decyduje data wpływu)
  2. Wojewoda sporządza i przekazuje Ministrowi wniosek na środki finansowe w ramach Programu wraz z listą rekomendowanych wniosków (zał. nr 2 i 3 do Programu) w terminie do dnia 8 listopada 2021 r. (decyduje data wpływu).

  Stosowny komunikat oraz ogłoszenie o naborze wniosków wraz z załącznikami do Programu znajdą Państwo na stronie Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych pod adresem:
  http://www.niepelnosprawni.gov.pl/a,1295,program-asystent-osobisty-osoby-niepelnosprawnej-edycja-2022

  Czytaj Więcej o: Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej
 • Cyfrowa Gmina-Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – „ Granty PPGR”

  Osoby, które złożyły oświadczenia w ramach programu Cyfrowa Gmina - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym - „Granty PPGR” proszone są o kontakt pod nr tel. 67 2508186 lub osobiście do Urzędu Miejskiego w Tucznie pok. Nr 12 w celu podania danych kontaktowych w związku z realizacją programu.

  Czytaj Więcej o: Cyfrowa Gmina-Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – „ Granty PPGR”

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:0000-00-00 00:00:00przez: -
Opublikowano:0000-00-00 00:00:00przez: -
Podmiot udostępniający: -
Odwiedziny:16255

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.

Banery/Logo